Výrobky

CoDTM kapsula

Kapsula CoDTM - Sila juhoamerického pralesa

 

Výživový doplnok Kapsula CoDTM  je nový produkt vysokej kvality založená na skúsenostiach dve tisícročia jestvujúceho  prírodného liečenia, vyhotovená z jedinečným spôsobom kombinovaných účinných látok.

Z tejto kombinácie na základe používania v praxi po dobu 25 rokov a sprievodnej výskumnej práce   vyvinuli extrakt s účinkom 3:1:

detoxikuje + vitalizuje + regeneruje   =  3 účinky  =  kapsula CoDTM

Kapsula zabezpečuje, stimuluje a regeneruje zdravú látkovú výmenu buniek

  • regenerácia pri rôznych ťažkostiach v dôsledku slabosti imunitného systému
  • vitalizácia pri chronickej únave, malátnosti a nedostatku energie
  • detoxikácia (napr. pri nadmernom požívaní alkoholu a nikotínu, pri nesprávnej výžive, stresu, pri trvalom užívaní liekov, pri záťaži ožiarením, atď

viac >>

 

 

 

Kvapka prevencie je hodná litra medicíny.
                                                              
(Lucy Maud Montgomeryová)

 

CoDTM čaj - Sila pralesov

Prameň VITALITY pre zachovanie ZDRAVIA!

 

Špeciálny čaj CoDTM a cielený Systém výživy

Pomoc, ktorú ponúka príroda v prípade ochorení, akými sú Rakovina, Chrípka typu A, Hepatitída-C, Oslabená imunita a Chronické degeneratívne ochorenia.

Čaj a s ním súvisiaci systém výživy, detoxikuje organizmus a mení životný štýl pozitívnym smerom.
Čaj CoD je 100 %-ne prírodný rastlinný výťažok z rastlín pochádzajúcich z Južnej Ameriky, ktorý obsahuje viacero zložiek, ako sú mačací pazúr (Uncaria tomentosa) a lapacho (Tabebuia avellanedae).

Mačací pazúr má svoj pôvod v Peru. Je to exotická liečivá rastlina, ktorá medzi prvými bola povolená na použitie na posilnenie imunity. Mačací pazúr tvorí tiež objekt medzinárodných výskumov, v rámci ktorých skúmali aj iné účinky tejto rastliny.
Lapacho sa podľa domorodých Indiánov Južnej Ameriky nazýva „strom života” a „strom bohov”. Obe rastliny vykazujú svoje pozitívne účinky predovšetkým vo forme čaju.

viac >>

CoDTM VITAL-PLUS 60 x 5.0 gramov

Doplnok výživy s obsahom

 

Vitamíny sú pre ľudský organizmus nepostrádateľnými látkami.

Potrebné množstvo musíme dostať do nášho organizmu z vonkajších zdrojov, teda stravou.
Aj keď vyvážená, dostatočne kombinovaná strava obsahuje vitamíny, minerálne látky a ostatné výživné alebo biologicky hodnotné látky potrebné pre ľudský organizmus, bohužiaľ naše stravovanie tomu nezodpovedá v každom prípade.

Preto môže byť odôvodnené a potrebné doplnenie vitamínov, minerálnych látok, antioxidantov. Zvlášť dôležité to môže byť v prípade osôb v pokročilom veku, trpiacich chorobami, nesprávne sa stravujúcich osôb, alebo tých, ktorí vykonávajú ťažkú fyzickú prácu, ktorí vedú život plný stresu, v prípade fajčenia, užívania alkoholu alebo iných prostriedkov spôsobujúcich závislosť.

Antioxidanty prispievajú k zamedzeniu negatívnych oxidačných (starnutie buniek) procesov prebiehajúcich v našom organizme. Majú dôležitú úlohu v obrannom systéme nášho organizmu, a tým v zachovaní nášho zdravia.

viac >>