Výrobky

CoDTM kapsula

Výživový doplnok Kapsula CoDTM je nový produkt vysokej kvality založená na skúsenostiach dve tisícročia jestvujúceho prírodného liečenia, vyhotovená z jedinečným spôsobom kombinovaných účinných látok. Z tejto kombinácie na základe používania v praxi po dobu 25 rokov a sprievodnej výskumnej práce   vyvinuli extrakt s účinkom 3:1: detoxikuje + vitalizuje + regeneruje.

CodTM kapsula

CoDTM čaj

CoDTM čaj je prirodzená tropická čajová zmes. Pochádza z Južnej Ameriky. Slúži na detoxikáciu a alkalizáciu organizmu. Pomáha v obmedzení vytvárania nádorov a v zabránení metastáz v prípade rakoviny pľúc, prsníka, žalúdka, hrubého čreva, prostaty, kostí, vaječníkov, melanomy, respektíve lymphomy non Hodgkin.

CodTM čaj

CoDTM vital plus

Vitamíny sú nevyhnutné látky pre ľudský organizmus. Potrebné množstvo musíme dostať do organizmu z vonkajších zdrojov stravovaním. Vyrovnaná, primerane rôznorodá strava síce poskytne vitamíny, minerálne látky a ostatné živiny, nevyhnutné pre organizmus, respektíve biologicky hodnotné látky, ale bohužiaľ naše stravovanie tomu často nezodpovedá.

CoDTM vital plus