Viac info

Spomedzi aminokyselín sú zvlášť dôležité L-aminokyseliny, pretože z týchto sa budujú bielkoviny – nepostrádateľné zložky živých buniek.
Antioxidant CoQ10 (Koenzým Q10) – sa tiež zúčastňuje na procesoch v organizme, ktoré tvoria energiu na úrovni buniek.

Luteín – ako antioxidant zastáva jedinečnú úlohu v zachovaní zdravia očí. Epigallokatechin-gallat a kyselina alfa-liponová sú tiež látkami s antioxidačným účinkom, takže sa podieľajú na správnom fungovaní obranného systému nášho organizmu.

Vápnik je dôležitý pre vytvorenie a udržanie zdravých kostí a chrupu, ďalej pre správne fungovanie svalového a nervového systému.

Horčík (magnézium) má svoju úlohu pri metabolizme bielkovín, cukrov, tukov a pri fungovaní svalového, nervového a obehového systému.

Zinok a selén sú dôležitými prvkami antioxidačného systému nášho organizmu.

Návod na použitie: Doporučená denná dávka v prípade prevencie je 1x5 gramov, v prípade ochorenia 2x5 gramov. Doporučenú dennú dávku v žiadnom prípade neprekročujte!

Návod na prípravu: Obsah vrecúška /5g/ vysypte do 1 dl vlažnej vody, mlieka alebo osviežujúceho nápoja, drevenou varechou dôkladne zamiešajte, rozrieďte a vypite. CoDTM Vital – Plus neobsahuje cukor a chuťové prísady.

Konzumáciu výrobku neodporúčame osobám, ktoré už v minulosti prejavili precitlivenosť alebo alergickú reakciu na hociktorý komponent prípravku.

Krajina výrobcu: Maďarsko

Záručná lehota: 2 roky

Skladovanie: na suchom, chladnom mieste