Viac info

Zloženie: Uncaria sp. ako U. guianensis, U tomentosa, a ako ochucovadlo list mäty piepornej, list žihľavy, koreň lopúcha, plod pestreca mariánskeho, koreň púpavy lekárskej, ľubovník bodkovaný. Čajový tropický extrakt je zbavený chemických nečistôt, chemikálií, konzervačných látok, umelých farbív, umelých aromatických látok, ako i cukru a sladidiel. Čaj CoDTM oproti niektorým protinádorovým výživám neobsahuje aspartám ( sladidlo ), E551 ( protihrudkujúca látka ), respektíve E1210 ( stabilizátor ).

Návod na prípravu: Dáme 10 g /2 naberačky naplnené po okraj/ čajového prášku do teplovzdornej nádoby. Zalejeme ho ¾ litrom čistej pitnej vody. Nechajme 12 hodín stáť na tmavom, chladnom mieste /drevenou varechou viackrát premiešajme/. Potom 30 minút na celkom malom plameni, opatrne varíme. Po vychladnutí čaju, jeho obsah doplníme čistou pitnou vodou na množstvo ¾ litra. Skladujme v dobre zatvárajúcej, tmavej, nepriesvitnej fľaši v chladničke.

Návod na použitie: Denne 3 x ¼ litra pri izbovej teplote spolu s usadeninou. Pred konzumáciou v každom prípade pridajme k ¼ litru čaju šťavu z 1 citróna a lyžičku medu.

Skladovanie: na suchom, chladnom a tmavom mieste.

Záručná doba: 2 roky

Nevhodné pre tehotné ženy!

Krajina výrobcu: Maďarsko